Hydro 124DX

firmy Etesia to pierwsza profesjonalna kosiarka samojezdna, która łączy w sobie zalety bezpośredniego tylnego wyrzutu (brak tylnej osi) z zintegrowanym system zbierania i opróżniania kosza na wysokości 1,80 m.

Hydro 100 Diesel

firmy Etesia to profesjonalna kosiarka samojezdna, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wielofunkcyjność. Jest to urządzenie, które posiada 3 systemy koszenia.

Pro 51

firmy Etesia to profesjonalna kosiarka z napędem, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wielofunkcyjność. Jest to urządzenie, które posiada 3 systemy koszenia i pozwala osiągnąć wydajność rzędu 2090 m2/h przy szerokości roboczej wynoszącej jedynie 51 cm!

Atilla 95

firmy Etesia to profesjonalna Kosiarko-Karczownica samojezdna, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wydajność. Jest to urządzenie pozwalające kosić i karczować w bardzo trudnych warunkach

2540721

Test - Porównanie jakości koszenia
ETESIA i AS Motor

Zwycięzca jest tylko jeden!

W trakcie pokazów na życzenie klienta przedstawiciele Etesia i AS Motor przeprowadzili prezentacje swoich produktów.

Do testu wykorzystano trzy kosiarki: ETESIA Attila SKF, AS Motor 800 i AS Motor Sherpa 940.

Wyniki przeprowadzonego porównania doskonale obrazuje załączone zdjęcie. Bezapelacyjnym zwycięzcą została biało-zielona ETESIA Attila SKF !

Gwarantowana wytrzymałość

ETESIA może się poszczycić ponad 50 letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i produkcji profesjonalnych urządzeń ogrodniczych. Firma dysponuje jedną z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabryk spełniających wymagania ISO 9001 co zapewnia najwyższy standard i jakość produktów.

ETESIA zajmuje czołowe miejsce pośród liderów runku a jej polityka rozwoju gwarantuje, że wszystkie jej produkty posiadają najwyższą jakość i spełniają najnowsze, rygorystyczne normy EC.