Hydro 124DX

firmy Etesia to pierwsza profesjonalna kosiarka samojezdna, która łączy w sobie zalety bezpośredniego tylnego wyrzutu (brak tylnej osi) z zintegrowanym system zbierania i opróżniania kosza na wysokości 1,80 m.

Hydro 100 Diesel

firmy Etesia to profesjonalna kosiarka samojezdna, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wielofunkcyjność. Jest to urządzenie, które posiada 3 systemy koszenia.

Pro 51

firmy Etesia to profesjonalna kosiarka z napędem, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wielofunkcyjność. Jest to urządzenie, które posiada 3 systemy koszenia i pozwala osiągnąć wydajność rzędu 2090 m2/h przy szerokości roboczej wynoszącej jedynie 51 cm!

Atilla 95

firmy Etesia to profesjonalna Kosiarko-Karczownica samojezdna, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wydajność. Jest to urządzenie pozwalające kosić i karczować w bardzo trudnych warunkach

Pro53-pente_zmniejszone

10 LAT GWARANCJI - Gwarantowana Wytrzymałość

Sprawdzone przez Profesjonalistów!

Firma ETESIA potwierdzając wytrzymałość swoich produktów oferuje użytkownikom prywatnym 10 lat Gwarancji na KORPUSY TNĄCE w kosiarkach PRO 46, PRO 51, PRO 53, Duocut XENOY®, Hydro 100 Evolution, Hydro 100 Diesel!!!

Dodatkowo Firma ETESIA udziela 2 lata Gwarancji użytkownikom profesjonalnym na korpus tnący XENOY® w kosiarkach serii PRO 46 i Duocut !!!

Gwarantowana wytrzymałość

ETESIA może się poszczycić ponad 50 letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i produkcji profesjonalnych urządzeń ogrodniczych. Firma dysponuje jedną z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabryk spełniających wymagania ISO 9001 co zapewnia najwyższy standard i jakość produktów.

ETESIA zajmuje czołowe miejsce pośród liderów runku a jej polityka rozwoju gwarantuje, że wszystkie jej produkty posiadają najwyższą jakość i spełniają najnowsze, rygorystyczne normy EC.