Hydro 124DX

firmy Etesia to pierwsza profesjonalna kosiarka samojezdna, która łączy w sobie zalety bezpośredniego tylnego wyrzutu (brak tylnej osi) z zintegrowanym system zbierania i opróżniania kosza na wysokości 1,80 m.

Hydro 100 Diesel

firmy Etesia to profesjonalna kosiarka samojezdna, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wielofunkcyjność. Jest to urządzenie, które posiada 3 systemy koszenia.

Pro 51

firmy Etesia to profesjonalna kosiarka z napędem, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wielofunkcyjność. Jest to urządzenie, które posiada 3 systemy koszenia i pozwala osiągnąć wydajność rzędu 2090 m2/h przy szerokości roboczej wynoszącej jedynie 51 cm!

Atilla 95

firmy Etesia to profesjonalna Kosiarko-Karczownica samojezdna, która łączy w sobie niezawodność, wytrzymałość i wydajność. Jest to urządzenie pozwalające kosić i karczować w bardzo trudnych warunkach

Photo_001

Wyprzedaż FABRYCZNYCH Kosiarek Pokazowych ETESIA !

Wyjątkowa okazja !

ETESIA prowadzi wyprzedaż FABRYCZNYCH maszyn pokazowych w związku z tym pojawiła się wyjątkowa okazja na zakup PROFESJONALNYCH kosiarek w atrakcyjnych cenach! NAWET do 40% TANIEJ! Aktualizacja 09.2018.

- Kosiarki są sprawdzane i przygotowywane przez serwis fabryczny
- Posiadają 6-cio miesięczną gwarancje producenta

Pełna Oferta FABRYCZNYCH Kosiarek Pokazowych - Sprawdź!

Gwarantowana wytrzymałość

ETESIA może się poszczycić ponad 50 letnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i produkcji profesjonalnych urządzeń ogrodniczych. Firma dysponuje jedną z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie fabryk spełniających wymagania ISO 9001 co zapewnia najwyższy standard i jakość produktów.

ETESIA zajmuje czołowe miejsce pośród liderów runku a jej polityka rozwoju gwarantuje, że wszystkie jej produkty posiadają najwyższą jakość i spełniają najnowsze, rygorystyczne normy EC.